![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-1e889533a2abc63e325573fee09f5a81-V-1024x768.jpg)
Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!
Не перший рік у нашому ліцеї, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки ліцею долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.
На завершення свята учні взяли участь у конкурсі на кращу вишиванку.
Вітаємо усіх зі святом!