![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/05/VENHhBzyIQOGIQxniRON.gif)
15.05.2018 учні нашого ліцею Логвіненко Ольга, 9-А, Аннаєв Данило, 9-А, Поліщук Тимур, 10-А, Торгалова Марія, 7-А, стали учасниками Свята нагородження переможців та призерів обласних конкурсів з інформаційних технологій та астрономії, що відбулося на базі Дніпровської академії неперервної освіти. Наші зірочки отримали дипломи переможців конкурсів “Мікроша”, “Ком’пютерна перлинка” та конкурсу з астрономії, статуетки Ніки та цінні подарунки. Дякуємо організаторам за підтримку нашої обдарованої молоді!
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/05/20190515_115629-1024x576.jpg)