![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2022/09/10.jpg)
В День знань рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду з вчителями на тему мінної безпеки.
Під час заходу особливу увагу співробітники Служби порятунку звертали на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Всі вони містять вибухові речовини й можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних дій. Саме тому незнайомі або підозрілі предмети в жодному разі не можна чіпати. Навіть після довготривалого перебування у воді або землі боєприпаси не втрачають здатності вибухати.
Співробітники ДСНС наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та одразу повідомити відповідні органи. Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають тільки спеціально підготовлені фахівці, які пройшли відповідну підготовку та мають навички роботи.