![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2021/07/1b157bffd6a7913753b1bb0cbd7838e0_XL-e1637586298444.jpg)
Вітаємо переможців обласної олімпіади з історії!
22 січня 2022 року на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» відбулася обласна олімпіада з історії, в якій взяли участь криворізькі школярі, переможці міської олімпіади з даного предмета.
До складу міської команди входили 25 учнів.
Вітаємо нашу ліцеїстку з перемогою!
І місце – Онопченко Софія, учениця 11 класу КЦМЛ