![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2021/07/1b157bffd6a7913753b1bb0cbd7838e0_XL-e1637586298444.jpg)
В квітні управління патрульної поліції в Дніпропетровській області сумісно з ГО «Рух «Здорова нація» ініціювало у школах області проведення проєкту-конкурсу “Я люблю життя. Я кажу наркотикам НІ!”. Головна мета — привернути увагу до проблеми вживання наркотиків. Напередодні всесвітнього дня боротьби зі зловживанням наркотиків, який відзначається 26 червня, були оголошені імена переможців, які не лише обрали правильний шлях у своєму житті, а й надихають на це інших.
Вітаємо ученицю 9-В класу Штилік Лілію з зайнятим ІІ місцем і чекаємо її з подарунками!
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/212938027_873643313225405_3555208137271721813_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=_Sl7POqzkEEAX8XWm48&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&tp=7&oh=08f863c68ce157eadec0d0b96a1ece42&oe=60E8C272)
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/211789364_873643249892078_5618103483162088216_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=zfGZ7VY3XqAAX-G4g6w&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&tp=7&oh=6df636cf5f74126424bb8746de04f668&oe=60E96A6D)
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/213458047_873643289892074_3483667179936255709_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=U9l5Jtg-Jb0AX9yCiNR&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&tp=7&oh=ce8965f90c3a5548461a478bd5ccb904&oe=60EA1D9B)
14Вы, Наталия Тимченко, Віта Повалій и ещё 11
Поделились: 2