![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/12/rewarding-nonfamily-employees-in-family-business.jpg)
З 9 січня в Кривому Розі стартував міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. У цьому році він проходить в онлайн-форматі. До того ж оновилися правила і захист практично відбувається двічі – під час постерної презентації та під час наукової конференції.
Маємо першу перемогу – учень 11-В класу Деркач Антон посів ІІІ місце на секції етнології!
Вітаємо Антона та його вчителя Безверхого Олександра Петровича з успіхом!