![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/07/круглий-стіл-щодо-соцзамовлення.jpg)
В рамках проведення Всеукраїнського тижня права соціальним педагогом було проведено урок “Особиста цінність та безпека” . Урок розроблено в межах проекту захисту дітей від сексуального насильства, який реалізується міжнародною благодійною організацією “Служба порятунку дітей” за ініціативи уповноваженого Президента України з прав дитини. Мета уроку – навчити дітей безпечній поведінці та правилам, які потрібно знати, щоб захистити себе від насильства.
Донецьким юридичним інститутом МВС України було проведено урок за темою Відповідальність неповнолітніх