![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/12/rewarding-nonfamily-employees-in-family-business.jpg)
Команда Sailor Warriors, у складі якої учениці 8 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Хомуха Вероніка, Торгалова Марія, Шевченко Дар’я і Фатаєва Марія (тренер Шапоріна О.О.), зайняла ІІІ місце на Міжнародному ІТ конкурсі «Technovation Challenge Ukraine»!
Дівчата створили мобільний додаток “Woozle”, який дозволяє в надзвичайних ситуаціях надсилати комусь повідомлення з вашими координатами, а ще містить посібник з виживання для читання в режимі офлайн. Такий додаток допоможе зробити вашу подорож безпечною. Дівчата захищали в онлайн-режимі свою роботу разом з іншими девятьма командами-фіналістами.
Вітаємо креативних, розумних і небайдужих дівчат з перемогою!