![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2020/05/t9ef53cnyxdxrz66.jpg)
V Всеукраїнський інтернет-конкурс «Вчитель року-2020» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок» приніс перемогу двом педагогом нашого ліцею!
За результатами педагогічного змагання звання «Учитель-ерудит» та «Науковий керівник» отримала вчителька біології Крохіна Вікторія Валеріївна. А от номінації «Учитель-популяризатор» та «Учитель-ерудит» отримала вчителька хімії Мостєпан Наталя Миколаївна.
І ще про вчительські перемоги: бронзові призери у Всеукраїнському конкурсі “Геліантус-учитель року” Бондарчук Тетяна Вікторівна і Мостєпан Наталя Миколаївна.
Вітаємо із перемогою! Пишаємося вами!