![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2020/01/eweek_fb-avatar-e1573725826648.png)
Другий семестр 2019-2020н.р. для учнів КЦМЛ розпочався незвичайно. Учні під керівництвом вчителів приєдналися до #Інженернийтиждень. Програма проведення тижня включає виконання учнями ліцею інженерних завдань. Початок Тижня приурочено до дня народження Сергія Корольова (12 січня), а його завершення припадає на 17 січня – Всесвітній день дітей – винахідників.
Проєкт базується на концепції STEM освіти і покликаний зацікавити учнів наукою #томущоцікаво. На один тиждень класи перетворяться на мейкерські та дослідницькі лабораторії.