![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/10/vitaiemo_9.jpg)
Вітаємо учнів ліцею: Орлова Богдана, 11-Б, Козачук Анну, 9-А, Опонченко Софію, 8-В, які стали призерами міського туру обласного конкурсу. Бажаємо успіхів у обласному турі!
Криворізький Центрально-Міський ліцей
КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Вітаємо учнів ліцею: Орлова Богдана, 11-Б, Козачук Анну, 9-А, Опонченко Софію, 8-В, які стали призерами міського туру обласного конкурсу. Бажаємо успіхів у обласному турі!