![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/11/download-1.gif)
На осінніх канікулах учні 7-Б класу влаштували для себе яскравий, сповнений емоцій вікенд і завітали до міста Харкова. На природі, посеред лісу та в оточенні звірів прогулянка Фельдман Екопарком була чудовою ми стали свідками незвичайного видовища – Балу хризантем, а також відвідали парк ім.Глоби, пройшлися головною вулицею Сумською міста Харкова, попри сучасні вивіски магазинів і жвавий рух авто, ця вулиця просякнута загадковими історіями. В котре досвідчуємось, що куточки нашої країни звісно гарні, мальовничі й неперевершені. Наступні подорожі чекають на нас!