![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/12/rewarding-nonfamily-employees-in-family-business.jpg)
Усього троє учнів із Дніпропетровської області були запрошені на інноваційний курс навчання до Всеукраїнської осінньої школи “STEM.MAS. UA” у Запоріжжі, яка розвиває здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення. Ними стали найкращі учні Центрально-Міського ліцею – переможці Всеукраїнського конкурсу МАН-Юніор-Дослідник: Аннаєв Даніїл, Nika Khomukha та Вероника Хорольская. Цей тиждень знань розумники проведуть разом із креативними педагогами ліцею: вчителем фізики Бондарчук Тетяною Вікторівною та вчителем математики Драмарецькою Марією Геннадіївною. ПИШАЄМОСЯ УСПІХАМИ І РЕЗУЛЬТАТАМИ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ! Зичимо творчого і креативного тижня знань!