![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/06/62109712_2285282281790216_7248741400676663296_o-1024x768.jpg)
Наприкінці навчального року ліцеїсти стали учасниками спортивного квесту. Провели його десятикласники разом з вчителями фізкультури у парку ім. Ю.Гагаріна. 7-9 класи змагались на станціях !Ти актор!, “Дартс”, “” Підтягування, “Знавці спорту”, “Смуга перешкод”, “Човниковий біг”, “Баскетболісти”, “Велосипедисти”. Перемогла команда 8-А класу, срібними призерами стали учні 9-Б класу, а бронзовими – 7-Б!. Але тих, хто програв, не було, адже кожна команда отримала не тільки диплом переможця у певній номінації, а й заряд бадьорості, гарного настрою і насолоди від командних змагань і дружньої підтримки.