![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/06/60853537_2650250458321987_6708505119807242240_n.jpg)
У травні відбулася ХХ ювілейна церемонія нагородження переможців міського конкурсу «Обдаровані діти – надія Криворіжжя” за участю переможців, педагогів-наставників, батьків та почесних гостей.
Криворіжжя пишається своїми переможцями, які примножують добру славу міста інтелектуальною, науковою діяльністю, творчими досягненнями, активною життєвою позицією.
Серед переможців – наш одинадцятикласник Коцько Кирило, який переміг у номінації “Юний програміст”. Вітаємо Кирила з відзнакою та бажаємо гарних результатів на ЗНО та вступу до ВНЗ, в якому, ми впевнені, на нього чекають нові перемоги!
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/06/61162002_2650250708321962_7800569192687599616_n.jpg)