![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/05/60594758_2637560619590971_3263137240343117824_o-1024x764.jpg)
16.05.2019 на базі комунального позашкільного начального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» Криворізької міської ради відбулося свято нагородження переможців міських олімпіад, лауреатів номінацій «Флагман олімпіадного руху-2018», «Кращий учитель-наставник».
Дякуємо нашим талановитим ліцеїстам, у цьому році ми маємо більше 40 призерів міських олімпіад! Вітаємо всіх з перемогою у номінації “Флагман олімпіадного руху” а вчителів Дрібас Анну Валеріївну і Михальчука Сергія Анатолійовича з визнанням їх плідної роботи!