![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/04/periodic-table-of-the-elements-and-molecules-582649268-594d736c3df78cae81f68ed4-c-800x509.jpg)
З 15 квітня у ліцеї проходить декада природничих наук і оздоровчих дисциплін.
У вівторок 16 квітня команди 10 класів брали участь у хімічному квесті на честь 150-річчя Періодичної системи хімічних елементів. Учасники розфарбовували Таблицю згідно груп подібних елементів, шукали елементи за координатами і властивостями, будували атоми ізотопів та електронні оболонки за допомогою канцелярських кнопок та сірників, шукали елементи з назвами географічного, астрономічного, міфологічного походження. А ще записували своє ім’я символами хімічних елементів та складали хокку про металічні і неметалічні елементи.
Перемогла команда 10-Б класу, другими були 10-В клас і на третьому місці – 10-А.
Завдання конкурсу :