![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/12/rewarding-nonfamily-employees-in-family-business.jpg)
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/03/55759835_2549571291723238_4718087115856936960_o-576x1024.jpg)
У Львівському професійному коледжі готельно-туристичного і ресторанного сервісу з 17.03.2019 по 22.03.2019 проходила ХXІV Всеукраїнська учнівської олімпіада з історії. У найпрестижнішому змаганні юних істориків взяли участь понад 140 учасників з усіх областей України.
У складі команди Дніпропетровської області виступв учень нашого ліцею: Владислав Швець, 11 клас, КЦМЛ (учитель Михальчук Сергій Анатолійович).
22 березня на урочистостях, присвячених закриттю Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, Владислава Швеця за високі результати нагороджено дипломом ІІ ступеня.
Вітаємо переможця олімпіади Владислава Швеця !
Нехай предметні олімпіади приносять лише задоволення і стануть поштовхом для всіх твоїх наступних творчих досягнень!
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/03/54525827_2549571308389903_7359307194749157376_o-1024x1024.jpg)