![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG-0833ea3d52188c4fd04b1ba5e5c0f846-V-1024x768.jpg)
20.03.19 Агітбригада “МНС – міністерство неймовірних супергероїв” представила ліцей на районному етапі XXV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Команда була відмічена солодким призом за артистичність виступу та авторський сценарій.
Вітаємо склад команди з успішним виступом: Авер’янов Богдан, Грибок Марія, Онопченко Софія, Ткачов Артур, Третьяков Микита, Хорольська Вероніка (7А клас).