![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG-b8e5fb62cedfec840c8297500f8a1fe1-V-1024x576.jpg)
В рамках декади суспільно-гуманітарних наук 15 березня в Центрально-Міському ліцеї проходив інтерактивний урок-виставка «Гоголівськими шляхами. Україна – Петербург – Італія». На уроці учні здійснили мандрівку, побували в Італії, Петербурзі та Україні. Фасилітатори радо вітали учасників біля своїх експозицій. Урок викликав позитивні емоції, зацікавленість, інтерес до історичного минулого і культурної спадщини. Учні систематизували та узагальнили свої знання які отримали на уроках літератури, а також розширили свій кругозір, активізували комунікативність та толерантне ставлення до думок інших.