![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/12/rewarding-nonfamily-employees-in-family-business.jpg)
З метою виявлення та розвитку обдарованої молоді, сприяння вивченню інформаційних технологій у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста 22.02.2019 на базі Комп’ютерної академії «ШАГ» відбувся міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Мікроша-2019».
Криворізький Центрально-Міський ліцей представляли учні:
- Логвиненко Ольга, учениця 9А класу;
- Золін Ярослав, учень 10А класу;
- Хоменко Максим, учень 10А класу.
Вітаємо команду ліцею з зайнятим ІІІ місцем!
Бажаємо успіху в наступному етапі!
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/02/0-02-04-44ac3e427f0e55cdb8fb19b8545d4f260c7d64f54c98de61373808b9eea3cb92_full-1024x576.jpg)
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/02/0-02-04-8245dfa3e0e7d1588a0a82fb13cf1dbb43abf84962c99ade00d0a9994b22edfe_full.jpg)
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/02/0-02-04-2d7298d73e03ff7d3db0d9b2fe19225ec56a54b853489e4dea2fb3683f4571b3_full-1024x576.jpg)