![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/02/a02a4138-f220-4b45-9353-58f92d94d764_610x375_fit.jpg)
14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
У Криворізькому Центрально-Міському ліцеї у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…
Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками.
На уроках учні створювали валентинки. Наприклад учні 9 класів створювали математичні валентинки, а учні 7 класів створювали інформаційні валентинки на уроках інформатики.
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/02/viber-image-2019-02-14-15.58.36.jpg)
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190214_124253-768x1024.jpg)
Після уроків для учнів 11 класів було проведено розважальну гру “Найкраща парочка”