![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/12/rewarding-nonfamily-employees-in-family-business.jpg)
02.02-03.02.2019 на базі «Дніпровського ліцеї інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» відбулася обласна олімпіада з інформатики (програмування), в якій взяли участь 13 криворізьких школярів, переможців міської олімпіади з даного предмета.
Вітаємо наших ліцеїстів, які стали призерами обласної олімпіади:
Коцько Кирило, 11-А, – ІІ місце
Заєць Микола, 10-А – ІІІ місце!
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/02/51541521_2473733579307010_248571455594299392_o-1024x576.jpg)