![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/01/thumbnail.jpg)
![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2019/01/8rjyNideQGiWuqliD0OCOXFDkqxZSmHZ.jpg)
22.01.2019 року в рамках міського марафону просвітницьких заходів “Лайкоманія в соціальних мережах” в 8-их класах Криворізького Центрально-Міського ліцею були проведені заняття з елементами тренінгу “Я вмію безпечно користуватись Інтернетом”.
На заняттях діти в інтерактивній формі обговорювали сучасні поняття психологічної безпеки Інтернет-спілкування, оволодівали навичками командної співпраці, створювали та захищали власні міні-проекти за темами: “Позитив, негатив та небезпека соцмереж”.