![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_0054-1024x768.jpg)
21 листопада на базі Криворізького Центрально-Міського ліцею пройшли заходи присвяченні Дню Гідності та Свободи. На класних годинах «Україна – країна нескорених» учні вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, діти організували майстер класи по виготовленню сувенірів та оберегів для воїнів АТО. Головною метою таких заходів є виховання патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.