Вітаємо призерів і бажаємо перемог на міському етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

Вітаємо призерів і бажаємо перемог на міському етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

05.11.2018 Новини 0

Завершились районні олімпіади. Маємо 94 призових місця!!! 

Вітаємо призерів і бажаємо перемог на міському етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

Наші здобутки :

з української мови і літератури:

8 клас 

Романенко Вікторія (ІІІ місце),

Чаюн Дар’я (ІІІ місце),

9 клас 

Мазуренко Яна (І місце),

Калюжна Альона (ІІ місце),

10 клас 

Баранюк Дар’я (ІІІ місце),

11 клас

Ковницька Магда (ІІ місце),

Самойленко Софія (ІІІ місце),

Спасьонова Катерина (ІІІ місце); 

з математики:

8 клас

Петєліна Тамара (ІІІ місце),

Козачук Анна (ІІІ місце),

Дейнега Нікіта (ІІІ місце)

9 клас

Пиреу Владислав (І місце),

Лавроненко Борис (ІІІ місце),

Голуб Юлія (ІІІ місце),

Логвиненко Ольга (ІІ місце),

10 клас

Стародубець Ілля (ІІІ місце),

Золін Ярослав (ІІ місце),

11 клас

Коцько Кирило (І місце),

Максимова Вікторія (ІІ місце),

Облог Антоній (ІІІ місце); 

з фізики:

8 клас

 Котляров Даниїл (ІІІ місце),

Козачук Анна (ІІІ місце),

Дейнега Нікіта (ІІІ місце),

9 клас

Ніколаєва Уляна (І місце),

Голуб Юлія (ІІІ місце),

Логвиненко Ольга (І місце),

10 клас

Супрун Уляна (ІІІ місце),

Куцик Микола (ІІ місце),

Хоменко Максим (ІІ місце),

11 клас

Кисіль Ангеліна (ІІ місце),

Максимова Вікторія (І місце),

Облог Антоній (ІІ місце);

з хімії:

8 клас

Ючинська Анастасія (ІІ місце),

Дьошина Анна (ІІІ місце),

Білошавін Давид (ІІІ місце),

9 клас

 Ніколаєва Уляна (ІІ місце),

Цомая Сергій (І місце),

10 клас

Куцик Микола (ІІІ місце),

Поліщук Тимур (ІІ місце),

11 клас

Панкратьєв Єгор (І місце),

Бокова Юлія (ІІ місце); 

з історії:

8 клас

Чаюн Дар’я (ІІ місце),

Татаринова Анна (ІІІ місце),

Козачук Анна (ІІ місце),

9 клас

Титоренко Ілля (ІІІ місце),

Летенко Єгор (ІІ місце),

10 клас

Нагібас Анастасія (ІІІ місце),

11 клас

 Біжан Павло (ІІІ місце), Дубина Валерій (ІІІ місце), Герасимук Анастасія (ІІІ місце); 

з правознавства:

9 клас 

Титоренко Ілля (ІІІ місце),

Григораш Валерій (ІІ місце),

10 клас

Афанасьєва Софія (ІІІ місце),

Рокуш Самір (ІІ місце),

Баранюк Дар’я (ІІІ місце),

11 клас

 Конопацький Владислав (ІІ місце),

Головащенко Діана (ІІ місце);

з біології:

8 клас

Дьошина Анна (ІІІ місце),

9 клас

 Калюжна Альона (ІІІ місце),

Цомая Сергій (ІІІ місце),

10 клас

Ніколаєнко Мілана (ІІІ місце),

Красуля Анастасія (ІІІ місце),

11 клас

Панкратьєв Єгор (ІІ місце),

Бокова Юлія (ІІІ місце),

Переверзєв Тарас (ІІІ місце);

 

з географії:

8 клас

Дьошина Анна (ІІІ місце),

9 клас

Циганков Родіон (ІІІ місце),

Цомая Сергій (ІІІ місце),

10 клас

Афанасьєва Софія (ІІІ місце),

Ніколаєнко Мілана (ІІІ місце),

11 клас

Швець Владислав (ІІ місце),

Бокова Юлія (ІІІ місце),

Коровін Сергій (ІІІ місце);

з англійської мови:

9 клас 

Пижик Володимир (І місце),

Лук’янова Наталія (ІІІ місце),

Мазуренко Яна (ІІІ місце),

Лавроненко Борис (І місце),

10 клас

Рульова Єлизавета (ІІІ місце),

Супрун Уляна (ІІ місце),

11 клас 

Семенова Кристина (ІІІ місце);

з інформаційних технологій:

8 клас

Петєліна Тамара (ІІІ місце),

9 клас

Циганков Родіон (ІІ місце),

Логвиненко Ольга (ІІ місце),

Голуб Юлія (ІІ місце),

10 клас 

Надєїн Олександр (ІІІ місце),

Куцик Микола (ІІІ місце),

11 клас 

Максимова Вікторія (І місце);

з програмування:

10 клас

Хоменко Максим (ІІ місце),

11 клас

Коцько Кирило (І місце);

з російської мови і літератури:

8 клас

Татаринова Анна (ІІІ місце),

Чаюн Дар’я (ІІІ місце),

9 клас 

Кудінова Анастасія (ІІІ місце),

Островська Катерина (ІІ місце),

11 клас 

Спасьонова Катерина (ІІІ місце).

Пишаємось нашими інтелектуалами! Так тримати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *