![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/10/1398102422_1392227912-bezopasnost-detey-v-internet.gif)
На минулому тижні учні 10-х і 9-х класів нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Безпечний інтернет”. Це дозволило їм підвищити власну комп’ютерну та інтернет-обізнаність. Ми – за доброзичливу і корисну роботу в Інтернет-просторі!
Криворізький Центрально-Міський ліцей
КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
На минулому тижні учні 10-х і 9-х класів нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Безпечний інтернет”. Це дозволило їм підвищити власну комп’ютерну та інтернет-обізнаність. Ми – за доброзичливу і корисну роботу в Інтернет-просторі!