![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/10/1475131999_osvta-1024x640.jpg)
5 жовтня у Криворізькому Центрально-Міському ліцеї педагогів закладу вітали з професійним святом – Днем вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічав черговий 10-Б клас із кошиком побажань. Після уроків у актовій залі пройшов чудовий святковий концерт.
Атмосфера цього дня для всіх працівників ліцею була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.