![](http://www.kcml.dp.ua/wp-content/uploads/2018/09/9220.png)
8 вересня, субота, а ми за традицією святкуємо День фізичної культури та спорту в колі великих шкільних родин закладів освіти району. Не дивлячись на непогоду, свято в форматі Дня вуличного спорту таки відбулося на базі ПДЮТ в парку ім.Ю.Гагаріна.
На святі було відзначено кращу п’ятірку закладів освіти за рейтингом спортивних досягнень Центрально-Міського району. Наш ліцей ввійшов в пятірку та отримав подарунок- м’яч .