Цікава, пізнавальна екскурсія в аптеку при поліклініці №2 учнів КЦМЛ.Подяка Веропотвеляну Миколі Петровичу та Балабух Тетяні Павлівні за організацію
Криворізький Центрально-Міський ліцей
КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Добігає до кінця ще один навчальний рік. Здається, ніби недавно лунала малинова пісня першого дзвоника, який сповіщав про початок навчального року. А сьогодні настав час його завершувати. І ось довгоочікувана мить. Коли Останній Дзвоник продзвенить. Мелодія срібляста і сумна! Проказує: «Дитинства вже нема» Так схожий він на весняний струмок, Цей Читати далі …