Дистанційне навчання

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

З 29.03 по 04.04 2021 року, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, освітній процес у закладах загальної середньої освіти України буде організовано у дистанційному форматі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

В нашому навчальному закладі освітній процес організовано на платформі «Human», уроки та завдання публікуватимуться вчителями щоденно, відповідно до розкладу, з 11 по 22 січня.

Додаткові ресурси вчителів

Українська
мова

Українська
література

Вчитель Філатова О.Д.

https://classroom.google.com/c/Njc3NTEwMDIxMTJa

Вчитель Філатова О.Д.

https://classroom.google.com/c/NzQ3MTM3MTM3OTNa

Вчитель Філатова О.Д.

https://classroom.google.com/c/NjcxNDkyMTAyNDJa

Вчитель Городашина Ю.Л.

Завдання тепер за посиланням: 

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/fzdvqpf9p4i7n1qs

Вчитель Городашина Ю.Л.

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/dos0hwxn48f547pa

Вчитель Городашина Ю.Л.

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/dos0hwxn48f547pa

Вчитель Городашина Ю.Л.

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/dos0hwxn48f547pa

вчитель Городашина Ю.Л.

____________________________________

вчитель Лящук О.М.

Дивитись завдання(необхідно натиснути)

вчитель Городашина Ю.Л.

____________________________________

вчитель Лящук О.М.

Дивитись завдання(необхідно натиснути)

вчитель Городашина Ю.Л.

____________________________________

вчитель Лящук О.М.

Дивитись завдання(необхідно натиснути)

Учитель Кочура Н.М.

________________________________

Учитель Лящук О.М.

 

Учитель Кочура Н.М.

________________________________

Учитель Лящук О.М.

 

Учитель Лящук О.М.

Учитель Лящук О.М.

Вчитель Кочура Н.М.

Будь-які питання можна поставити у листі на пошту

[email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу

Вчитель Філатова О.Д.

Вчитель Кочура Н.М.

Будь-які питання можна поставити у листі на пошту

[email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу

Вчитель Філатова О.Д.

Вчитель Кочура Н.М.

Будь-які питання можна поставити у листі на пошту

[email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу

Вчитель Філатова О.Д.

Вчитель Городашина Ю.Л.

Завдання тепер за посиланням: 

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/wqg9ywxsrksf3cm3

Вчитель Городашина Ю.Л.

Завдання тепер за посиланням: 

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/wqg9ywxsrksf3cm3

Вчитель Городашина Ю.Л.

Завдання тепер за посиланням: 

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/wqg9ywxsrksf3cm3

Вчитель Городашина Ю.Л.

Завдання тепер за посиланням: 

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/wqg9ywxsrksf3cm3

Вчитель Городашина Ю.Л.

Завдання тепер за посиланням: 

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/g0wj211pka1qeacp

Вчитель Городашина Ю.Л.

Завдання тепер за посиланням: 

https://ru.padlet.com/uliagorodasina/g0wj211pka1qeacp

Вчитель Лящук О.М.

Тепер завдання дивимось за посиланням: 

http://surl.li/btga

 

Тепер завдання дивимось за посиланням: 

http://surl.li/btga

 

Тепер завдання дивимось за посиланням: 

http://surl.li/btga

 



Зарубіжна література

Математика

МАТЕМАТИКА – Піскорська Л.Ф.
ДЛЯ 10-А,Б класу

Домашні завдання, самостійні роботи та інші дидактичні матеріали будуть розміщені на онлайн платформі Google Class
Для того, щоб отримати доступ до матеріалів:
1. Перейдіть на платформу  за посиланням  classroom.google.com  
2. Авторизуйтесь у вашому обліковому записі Google
3. Приєднайтесь до курсу, натиснувши кнопку “+” і обравши “Приєднатися”. введіть код  jegzooq
Примітка. Якщо обліковий запис Google зареєстрований не на ваше ім’я або використано псевдонім – підписуйте роботу під час здачі (назва файлу або в особистому коментарі)

Розв’язати та надіслати на kcmlpiskorska@gmail.com

1) https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBiCsYASJzQ2QobzQh

2)Алгебра.

Підручник Похідна.п.20.Вправи 20.4,20.5(1-4).
 Геометрія.
Підручник П.42.Скалярний добуток векторів.Вправи 42.2,42.3,42.7..

 

 

Історія

Всесвітня історія

За посиланням міститься матеріал з історії – https://classroom.google.com
Дистанційне навчання з історії 7 клас (код для приєднання – gktjmrf);

 https://classroom.google.com –  код – gktjmrf

історія України

За посиланням міститься матеріал з історії – https://classroom.google.com
Дистанційне навчання з історії 9 клас (код для приєднання – mkmjwbm);

https://classroom.google.com – (код  – mkmjwbm)

Прийняти участь в уроках та онлайн консультаціях з історії у 10-А, 10-В та 11-х класах ви можете створивши обліковий запис або аккаунт на платформі https://discordapp.com. Після створення аккакунту (де рекомендується використання власних ім’я та прізвища для ідентифікації) вам потрібно пройти за посиланням https://discord.gg/NRbrgR4 що є запрошенням на сервер з дистанційної освіти, модератором та адміністратором якого є вчитель історії Безверхий О.П.  Після приєднання до сервера, вам потрібно зробити повідомлення про ваше прибуття у текстовому каналі “Вітальня” для присвоєння навчальної ролі, після чого у вас з’явиться доступ до каналу вашого класу та голосових каналів онлайн освіти. На сервері вже присутня більша частина учнів вищеназваних класів, за додатковою інформацією можна звертатися до однокласників, або до мене, надіславши листа електронною поштою [email protected] 
Більш докладно про Discord: 
https://support.discordapp.com/hc/ru/articles/360041360311-Blog-Как-Discord-может-помочь-преподавателям

Зустрінемось на уроках історії онлайн! Нехай щастить. 
З повагою вчитель історії. 

Завдання:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBiFQqNoqQkNAkrP0F?e=mdBHem

https://classroom.google.com – (код  – 3rpqzea)

Прийняти участь в уроках та онлайн консультаціях з історії у 10-А, 10-В та 11-х класах ви можете створивши обліковий запис або аккаунт на платформі https://discordapp.com. Після створення аккакунту (де рекомендується використання власних ім’я та прізвища для ідентифікації) вам потрібно пройти за посиланням https://discord.gg/NRbrgR4 що є запрошенням на сервер з дистанційної освіти, модератором та адміністратором якого є вчитель історії Безверхий О.П.  Після приєднання до сервера, вам потрібно зробити повідомлення про ваше прибуття у текстовому каналі “Вітальня” для присвоєння навчальної ролі, після чого у вас з’явиться доступ до каналу вашого класу та голосових каналів онлайн освіти. На сервері вже присутня більша частина учнів вищеназваних класів, за додатковою інформацією можна звертатися до однокласників, або до мене, надіславши листа електронною поштою [email protected] 
Більш докладно про Discord: 
https://support.discordapp.com/hc/ru/articles/360041360311-Blog-Как-Discord-может-помочь-преподавателям

Зустрінемось на уроках історії онлайн! Нехай щастить. 
З повагою вчитель історії. 

Завдання:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBiFQqNoqQkNAkrP0F?e=mdBHem

Правознавство

Фізика

До уваги учнів Бондарчук Тетяни Вікторівни! На сайті вчителя ви зможете знайти завдання для дистанційного навчання.

  1. 27-28 повторити
  2. Вправа 29 – виконати письмово
  3. Підготувати навчальний проект з теми «Розвиток повітроплавання, судноплавства» (доповідь на 3-5 сторінок, можна тему звузити і розглянути окремий аспект, оцінюватися буде повнота огляду теми проекту і висновки)
  4. Виконати тест «Тиск рідин і газів»

               https://naurok.com.ua/test/start/44037

  1. Виконати тест «Тиск. Архімедова сила»

               https://naurok.com.ua/test/start/43134

Опрацювати §43, §44.

Вправа 22, 23.

Тест для самоперевірки

https://forms.gle/HDzDk5Mh4x4a36gu9

Домашні завдання отримуємо через групу в додатку Телеграм. 

Виконати до 25.03

Опрацювати §28, §29. Розібрати приклади задач із параграфів.

Вправа 28 (2,3,4) Вправа 29 (1-4) розв’язки на пошту [email protected]

Тест для самоперевірки 

https://forms.gle/HDzDk5Mh4x4a36gu9

Повторити § 28-§29

Виконати перевірочний тест до 2 квітня, результат (фото результату з балом) відправити на пошту 21062012dasha@gmail.com. У темі листа вказати ваше прізвище.

https://naurok.com.ua/test/rivnopriskoreniyruh-104510.html

на 6 квітня: зробити конспект параграфів 30-32.
на 10 квітня: повторити параграфи 30-32. Вправа 31 (1,3,4). Виконання відправити на пошту.

 

 

В архіві розміщено теоретичний матеріал, пояснювальні відео. Документ із завданнями ,  розвязки відправляють на вайбер до середи.

 https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhzuBgct5ht6SS-jk?e=43KRQO

Домашні завдання отримуємо через групу в додатку Вайбер. 

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBh1nwl9eQk0recNdl?e=kfjhiL

Виконати завдання до 3 квітня

1)      Опрацювати § 36-§38

Виконати перевірочний тест, результат (фото результату з балом) відправити на пошту 21062012dasha@gmail.com. У темі листа вказати ваше прізвище.

https://naurok.com.ua/test/kvantovipostulatibora-67379.html

 

2)      Опрацювати §39

Виконати перевірочний тест, результат (фото результату з балом) відправити на пошту 21062012dasha@gmail.com. У темі листа вказати ваше прізвище.

https://forms.gle/zU6R2trw4bGSayNa6

 

 Теми проектів

https://1drv.ms/b/s!AuxUDdsX2gCBjAXqCKOO43PamDkB?e=QY0GDz

Астрономія

11 класи

  1. Вивчити § 13-15
  2. Виконати тест «Будова Сонця. Сонячна активність»

               https://naurok.com.ua/test/start/35498

  1. Виконати тест «Зорі. Еволюція зір»

               https://naurok.com.ua/test/start/43158

Енергопостачання

8 А, Б, В 

Шановні учні. Прошу Вас у вільний для вас час не забувати виконувати сторінку нашого сайту, по можливості дійти до підсумкового уроку. Дякую Вам за розуміння. Чекаю від вас, як завжди гарних результатів

English

І група(вчитель Лубенець Л.М.)ІІ група(вчитель Ткаченко О.В.)

Завдання:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhXt9Gv5gspmNqhiq

https://padlet.com/loralubenets/a6ybuhrc83t2

Завдання:

  https://padlet.com/tkachenkohelen2019/tjjkq5nsxozc

І група(вчитель Лубенець Л.М.)ІІ група(вчитель Ткаченко О.В.)

Завдання:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhXt9Gv5gspmNqhiq

https://padlet.com/loralubenets/a6ybuhrc83t2

Завдання:

https://padlet.com/tkachenkohelen2019/tjjkq5nsxozc

І група(вчитель Падалка А.Г.)ІІ група(вчитель Онацька І.В.)

Завдання тепер тут:

https://padlet.com/anastasiapad76/im86hebchmq9

Завдання:

https://1drv.ms/f/s!AuxUDdsX2gCBhVC4h4j_OLZkOns6

Завдання 2:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBij0o_rLc6lDW4QZE?e=gtXVnC

Завдання:

https://1drv.ms/f/s!AuxUDdsX2gCBhT7fXXj8WE9LOPRD

Завдання тепер дивимось за посиланням:

https://ru.padlet.com/sparkirina407/271yref5z6o0

І група(вчитель Падалка А.Г.)ІІ група(вчитель Онацька І.В.)

Завдання тепер тут:

https://padlet.com/anastasiapad76/im86hebchmq9

Завдання:

https://1drv.ms/f/s!AuxUDdsX2gCBhVC4h4j_OLZkOns6

Завдання 2:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBij0o_rLc6lDW4QZE?e=gtXVnC

Завдання:

https://1drv.ms/f/s!AuxUDdsX2gCBhT7fXXj8WE9LOPRD

Завдання тепер дивимось за посиланням:

https://ru.padlet.com/sparkirina407/271yref5z6o0

І група(вчитель Падалка А.Г.)ІІ група(вчитель Онацька І.В.)

Завдання тепер тут:

https://padlet.com/anastasiapad76/im86hebchmq9

Завдання:

https://1drv.ms/f/s!AuxUDdsX2gCBhU8B5iylTZzOVfCC

Завдання 2:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBij0o_rLc6lDW4QZE?e=gtXVnC

Завдання:

https://1drv.ms/f/s!AuxUDdsX2gCBhT0BNryl31G814jn

Завдання тепер дивимось за посиланням:

https://ru.padlet.com/sparkirina407/271yref5z6o0

І група(вчитель Лубенець Л.М.)ІІ група(вчитель Онацька І.В.)

Завдання:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhX0kG3usFVQm13Xs

https://padlet.com/loralubenets/a6ybuhrc83t2

Завдання:

https://1drv.ms/f/s!AuxUDdsX2gCBhgq-AJXSOslrfHcS 

Завдання тепер дивимось за посиланням:

https://ru.padlet.com/sparkirina407/271yref5z6o0

 

І група(вчитель Лубенець Л.М.)ІІ група(вчитель Онацька І.В.)

Завдання:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhX0kG3usFVQm13Xs

https://padlet.com/loralubenets/a6ybuhrc83t2

Завдання:

https://1drv.ms/f/s!AuxUDdsX2gCBhgq-AJXSOslrfHcS

Завдання тепер дивимось за посиланням:

https://ru.padlet.com/sparkirina407/271yref5z6o0

І група(вчитель Лубенець Л.М.) 

Завдання:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhX4m4ECmV4tZmiVW       

https://padlet.com/loralubenets/a6ybuhrc83t2                   

 

ІІ група(вчитель Онацька І.В.)
Заддання:

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBh0lCYqnjxMlUhasX?e=Il0bp4

Завдання тепер дивимось за посиланням:

https://ru.padlet.com/sparkirina407/271yref5z6o0

 

вчитель Онацька І.В.

https://ru.padlet.com/sparkirina407/271yref5z6o0

Біологія

завдання(виконати до 3.04.2020):

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBh3i1sxJYslhGGqee

Параграфи 46-54 прочитати, відповісти на питання до них (усно). 

Виконати( до 3.04.2020): 

Самостійна робота з таблицею. Екологічні проблеми літосфери стор. 195 

Самостійна робота з таблицею. Причини деградації біорізноманіття стор.199 

Практична робота 3 Оцінка екологічного стану свого регіону. Стор.206 

Завдання виконати до 03.04.2020

Параграфи 78-91 прочитати, відповісти на питання до них (усно). 

 Практична роботаСкладання блок-схем енергетичних потоків в екосистемах різних типівРозрахунок ефективності переходу енергії на різних трофічних рівняхстор.191 

Практична робота  Розрахунок енергетичного балансу біосфериОцінка ролі продуцентів в енергетичному балансістор.193 

  Виконати: 

  1. Складітьсхему біогеохімічного циклу Карбону. 2. Як людина змінює біогеохімічний цикл Карбону? 

Хімія

Географія

Економіка

Інформатика

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhkZq4YmQCG7_Kr5n?e=VbI8qS

вчитель Табанець І.В .(ІІ група)

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhkZq4YmQCG7_Kr5n?e=VbI8qS

вчитель Табанець І.В .(ІІ група)

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhkZq4YmQCG7_Kr5n?e=VbI8qS

вчитель Табанець І.В .(ІІ група)

вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhkZq4YmQCG7_Kr5n?e=VbI8qS

завдання для I групи (вчитель Ярмольська О.О.)

Завдання виконати до 06.04.2020та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Вивчити теорію по презентації ”Цикл while”, виконати завдання в кінці презентації.

Виконати завдання по презентації “Задачі на цикл while”

Виконати завдання до 12.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Вивчити теорію по презентації ”Цикл repeat”, “Вкладені цикли”, виконати завдання в кінці презентацій.

Виконати завдання до 16.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Повторити теорію по всім вивченим темам.

Виконати завдання із презентцій “Задачі”,  “Самостійна робота”.

 

Презентації знаходяться за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=147w_TsR8qiv2KaCXpO-q-xmjB8y2gpyG

Завдання виконати до 23.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Обрати тему за посиланням https://docs.google.com/document/d/1HTW3qsIe0am9VpIL-Er55qWjUQuRjb8sN6S8EcS2N9E/edit?usp=sharing .

Виконати для обраної теми (все в електронному вигляді):

  1. Реферат (вимоги)
  2. Презентація (мінімум 10 слайдів)
  3. Малюнок

завдання для ІI групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhkdRsplvpvb83VHR?e=lUfCDR

вчитель Табанець І.В.

Дистанційне навчання інформатики(натисніть для перегляду)

 
Будь-які питання можна поставити у листі на пошту [email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу
 

Завдання для II групи (вчитель Ярмольська О.О.)

Завдання виконати до 06.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Виконати усі 11 практичних завдань для текстового редактора word за посиланням: http://mif.vspu.ru/books/taskword/

Виконати завдання до 12.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Виконати індивідуальні завдання за посиланням: http://mif.vspu.ru/books/taskword/

Номер варіанта виконання: https://docs.google.com/document/d/1zJKRzKZTlWcdbrPy-stY420Z-XJUa8_ZT_BZXjIRc1I/edit?usp=sharing

 

Виконати завдання до 16.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Виконати контрольну роботу за посиланням: http://mif.vspu.ru/books/taskword/

Номер варіанта виконання: https://docs.google.com/document/d/1zJKRzKZTlWcdbrPy-stY420Z-XJUa8_ZT_BZXjIRc1I/edit?usp=sharing

Завдання виконати до 23.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Обрати тему за посиланням https://docs.google.com/document/d/1HTW3qsIe0am9VpIL-Er55qWjUQuRjb8sN6S8EcS2N9E/edit?usp=sharing .

Виконати для обраної теми (все в електронному вигляді):

  1. Реферат (вимоги)
  2. Презентація (мінімум 10 слайдів)
  3. Малюнок

вчитель Табанець І.В.

 Дистанційне навчання інформатики(натисніть для перегляду)

 
Будь-які питання можна поставити у листі на пошту [email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу
 

Завдання для II групи (вчитель Ярмольська О.О.)

Завдання виконати до 06.04.2020та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Виконати усі 11 практичних завдань для текстового редактора word за посиланням: http://mif.vspu.ru/books/taskword/

Виконати завдання до 12.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Виконати індивідуальні завдання за посиланням: http://mif.vspu.ru/books/taskword/

Номер варіанта виконання: https://docs.google.com/document/d/1nRELJ1T-sZKzSwkK1r84nnrgcuBZ2yaNn3VAICCbOWQ/edit?usp=sharing

 

Виконати завдання до 16.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Виконати контрольну роботу за посиланням: http://mif.vspu.ru/books/taskword/

Номер варіанта виконання: https://docs.google.com/document/d/1nRELJ1T-sZKzSwkK1r84nnrgcuBZ2yaNn3VAICCbOWQ/edit?usp=sharing

Завдання виконати до 23.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Обрати тему за посиланням https://docs.google.com/document/d/1HTW3qsIe0am9VpIL-Er55qWjUQuRjb8sN6S8EcS2N9E/edit?usp=sharing .

Виконати для обраної теми (все в електронному вигляді):

  1. Реферат (вимоги)
  2. Презентація (мінімум 10 слайдів)
  3. Малюнок

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhzSkOt1rO18mqWkQ?e=ImQmgY

завдання для ІІ групи(вчитель Табанець І.В.)

Будь-які питання можна поставити у листі на пошту [email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу

завдання для І групи(вчитель Ярмольська О.О.)

Виконати завдання до 03.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Створити базу даних (необов’язково так як у прикладі, можна свої назви таблиць і дані:

https://www.youtube.com/watch?v=b8o4DLyfhrk

https://www.youtube.com/watch?v=abkc0POJm6E

https://www.youtube.com/watch?v=_YrEeQzVIE8     

Виконати завдання до 10.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Продовжити створення бази даних (необов’язково так як у прикладі, можна свої назви таблиць і дані:

https://www.youtube.com/watch?v=l52v0eVuyEg

https://www.youtube.com/watch?v=H-Dyql0uMhw

https://www.youtube.com/watch?v=i5lv67IUDxg

https://www.youtube.com/watch?v=i6Ett-B7SFY

Завдання виконати до 19.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Обрати тему за посиланням https://docs.google.com/document/d/1HTW3qsIe0am9VpIL-Er55qWjUQuRjb8sN6S8EcS2N9E/edit?usp=sharing .

Виконати для обраної теми (все в електронному вигляді):

  1. Реферат (вимоги)
  2. Презентація (мінімум 10 слайдів)
  3. Малюнок
Технології
Виконати моделювання:
https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBjAf4FMNfnMcjFBJG?e=ANnjWF


завдання для ІІ групи(вчитель Табанець І.В.)

Дистанційне навчання інформатики(натисніть для перегляду)

Будь-які питання можна поставити у листі на пошту [email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhkipgpOleeoKHlnI?e=kxPEDN

вчитель Ярмольська О.О. 

 

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhkipgpOleeoKHlnI?e=kxPEDN

завдання для ІІгрупи(вчитель Ярмольська О.О.)

Виконати завдання до 03.04.2020 та надіслати на [email protected]gmail.com:

Вивчити теорію та виконати практичні вправи по циклу for:

https://pythontutor.ru/lessons/for_loop/

Зробити скріншоти виконаних вправ та надіслати на пошту.

Виконати завдання до 10.04.2020 та надіслати на [email protected]gmail.com:

Вивчити теорію та виконати практичні вправи по циклу while:

https://pythontutor.ru/lessons/while/#section_2

Зробити скріншоти виконаних вправ та надіслати на пошту.

Підготуватись до самостійної роботи по темам:

  1. Лінійне програмування
  2. Умовний оператор
  3. Цикл for
  4. Цикл while

Виконати завдання до 17.04.2020 та надіслати на [email protected]gmail.com:

Завдання для самостійної роботи:

 У кожного свій варіант

https://drive.google.com/open?id=1ceLXVDmxKaiR_S4rQpOp2u4o07onAGgr

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/u/s!AuxUDdsX2gCBhkipgpOleeoKHlnI?e=kxPEDN

завдання для ІІ групи (вчитель Ярмольська О.О.)

Виконати завдання до 03.04.2020та надіслати на [email protected]gmail.com:

Вивчити теорію та виконати практичні вправи по циклу for:

https://drive.google.com/open?id=1KTOD7uqT7gp3W8JVpUjzsC7Hn64vS-2P

Зробити скріншоти виконаних вправ та надіслати на пошту.

Виконати завдання до 10.04.2020 та надіслати на [email protected]gmail.com:

Вивчити теорію та виконати практичні вправи по циклу while:

https://drive.google.com/open?id=1KTOD7uqT7gp3W8JVpUjzsC7Hn64vS-2P

Зробити скріншоти виконаних вправ та надіслати на пошту.

Підготуватись до самостійної роботи по темам:

  1. Лінійне програмування
  2. Умовний оператор
  3. Цикл for
  4. Цикл while

Завдання для самостійної роботи будуть викладені 03.04.20

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhzZusgk7YR5BmOwf?e=Fj7Xdm

завдання для ІІ групи(вчитель Табанець І.В.)

Дистанційне навчання інформатики

 

1) Виконати до 20.03.2020, завдання1,2 надіслати на [email protected]

  1. Тест https://www.classtime.com/code/3G77J6
  2. InkscapeЗавдання №1 (доробити)
  3. Inkscape. Завдання №2

2) Виконати до 27.03.2020,  завдання надіслати на [email protected]

Пропоную ще раз пройти тест https://www.classtime.com/code/6JDNK6

InkscapeЗавдання Сhibi Tux

3) Виконати до 03.04.2020,  завдання надіслати на [email protected]

4)Виконати завдання до 13.04.2020 та завантажити на гугл клас

  • зайти на  classroom.google.com
  • приєднатись до класу Інформатика 11А
  • код приєднання: 6jzdid4

Виконати завдання:

1)Практична робота.Створити зображення за зразком.

2) Пройти Тест2.

 
Будь-які питання можна поставити у листі на пошту [email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу
 

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhzZusgk7YR5BmOwf?e=Fj7Xdm

завдання для ІІ групи(вчитель Табанець І.В.)

1) Виконати до 20.03.2020, завдання1,2 надіслати на [email protected]

  1. Тест https://www.classtime.com/code/3G77J6
  2. InkscapeЗавдання №1 (доробити)
  3. Inkscape. Завдання №2

2) Виконати до 27.03.2020,  завдання надіслати на [email protected]

Пропоную ще раз пройти тест https://www.classtime.com/code/6JDNK6

3) Виконати до 03.04.2020,  завдання надіслати на [email protected]

4)Виконати завдання до 13.04.2020 та завантажити на гугл клас

  • зайти на  classroom.google.com
  • приєднатись до класу Інформатика 11Б
  • код приєднання:o7fxo2n
Виконати завдання:

1)Практична робота.Створити зображення за зразком.

2) Пройти Тест2.

 
Будь-які питання можна поставити у листі на пошту [email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу
 

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhzZusgk7YR5BmOwf?e=Fj7Xdm

завдання для ІІ групи(вчитель Табанець І.В.)

1) Виконати до 20.03.2020, завдання1,2 надіслати на [email protected]

  1. Тест https://www.classtime.com/code/3G77J6
  2. InkscapeЗавдання №1 (доробити)
  3. Inkscape. Завдання №2

2) Виконати до 27.03.2020,  завдання надіслати на [email protected]

Пропоную ще раз пройти тест https://www.classtime.com/code/6JDNK6

3) Виконати до 03.04.2020,  завдання надіслати на [email protected]il.com

4)Виконати завдання до 13.04.2020 та завантажити на гугл клас

  • зайти на  classroom.google.com
  • приєднатись до класу Інформатика 11В
  • код приєднання: 64iqoqe
Виконати завдання:

1)Практична робота.Створити зображення за зразком.

2) Пройти Тест2.

 
Будь-які питання можна поставити у листі на пошту [email protected] або у листуванні домовитись про консультацію за допомогою будь-якого зручного для вас сервісу
 

завдання для І групи(вчитель Шапоріна О.О.)

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBhzSkOt1rO18mqWkQ?e=ImQmgY

завдання для ІІ групи(вчитель Ярмольська О.О.)

Виконати завдання до 03.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Створити базу даних (необов’язково так як у прикладі, можна свої назви таблиць і дані:

https://www.youtube.com/watch?v=b8o4DLyfhrk

https://www.youtube.com/watch?v=abkc0POJm6E

https://www.youtube.com/watch?v=_YrEeQzVIE8     

Виконати завдання до 10.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Продовжити створення бази даних (необов’язково так як у прикладі, можна свої назви таблиць і дані:

https://www.youtube.com/watch?v=l52v0eVuyEg

https://www.youtube.com/watch?v=H-Dyql0uMhw

https://www.youtube.com/watch?v=i5lv67IUDxg

https://www.youtube.com/watch?v=i6Ett-B7SFY

Завдання виконати до 19.04.2020 та надіслати на stesha[email protected]gmail.com:

Обрати тему за посиланням https://docs.google.com/document/d/1HTW3qsIe0am9VpIL-Er55qWjUQuRjb8sN6S8EcS2N9E/edit?usp=sharing .

Виконати для обраної теми (все в електронному вигляді):

  1. Реферат (вимоги)
  2. Презентація (мінімум 10 слайдів)
  3. Малюнок

Технології

Вчитель Табанець І.В.(ІІ група)

10А              10Б                  10В

Вчитель Табанець І.В.(ІІ група)

11А              11Б                  11В

Захист Вітчизни

Мистецтво

для дівчат:

від 06.05:

Тема: Отруєння.

д/з: Повторити основні ознаки отруєнь.Скласти алгоритм дій при отруєнні.

від 13.05:

Тема: Утоплення, його види, фази  протікання  та надання першої допомоги 

від 20.05:

 Тема: Штучне дихання, опанувати прийоми надання штучного дихання

Юнаки:

10 клас: Основи цивільного захисту.

Розділ 8 тема 1, 2

Пройти тест https://naurok.com.ua/test/start/406285

Результати надіслати на пошту [email protected] 

11 клас: Дії військовослужбовця під час стрільби. Прийняття положення для стрільби з автомата.

Основи здоров'я

ест для 8 класів:

https://vseosvita.ua/test/start/hjh889

Тест для 9 класів :

https://vseosvita.ua/test/start/gqg208

Фізична культура

Пройти тести:

https://naurok.com.ua/test/start/73823

Скріншот після кожного тесту, результат на пошту вчителя!

Пошта Володимира Юрійовича [email protected]

Пошта Максима Васильовича [email protected]
 

Пройти тести:

https://naurok.com.ua/test/start/73823

https://naurok.com.ua/test/start/39645

https://naurok.com.ua/test/start/58917

https://naurok.com.ua/test/start/58917

Скріншот після кожного тесту, результат на пошту вчителя!

Пошта Володимира Юрійовича [email protected]

Пошта Максима Васильовича [email protected]
 
Виконати:

Пройти тести:

https://naurok.com.ua/test/start/73823

https://naurok.com.ua/test/start/39645

https://naurok.com.ua/test/start/58917

Скріншот після кожного тесту, результат на пошту вчителя!

Пошта Володимира Юрійовича [email protected]

Пошта Максима Васильовича [email protected]

Пройти тести:

https://naurok.com.ua/test/start/73823

https://naurok.com.ua/test/start/52022

Скріншот після кожного тесту, результат на пошту вчителя!

Пошта Володимира Юрійовича [email protected]

Пошта Максима Васильовича [email protected]
 
Виконати:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBjDTFau7NTK64Wkc8?e=TXApNo

Пройти тести:

https://naurok.com.ua/test/start/73823

https://naurok.com.ua/test/start/52022

Скріншот після кожного тесту, результат на пошту вчителя!

Пошта Володимира Юрійовича [email protected]

Пошта Максима Васильовича [email protected]

Виконати:

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBjDXlkZn0DHFRhkKg?e=rlx5Xj

https://1drv.ms/w/s!AuxUDdsX2gCBjDTFau7NTK64Wkc8?e=TXApNo

Сайти та блоги вчителів

Список рекомендованої літератури на літо

Українська  література рекомендована на літо

7 клас

  1. І. Франко «Захар Беркут».
  2. А. Чайковський «За сестрою».
  3. М. Стельмах «Гуси-лебеді летять».
  4. Гр. Тютюнник «Климко».
  5. М.Павленко «Русалонька із 7-В»
  6. Л. Пономаренко «Гер переможений».
  7. О. Гаврош «Неймовірні пригоди Івана Сили».

8.С. Процюк «Аргонавти»

 Додаткова  для 7 кл.

  • І. Франко «Під оборогом».
  • П. Куліш «Січові гості».
  • О. Стороженко «Закоханий чорт», «Голка», «Вуси».
  • А. Чайковський «Богданко», «Сагайдачний».
  • А. Кащенко «Над Кодацьким порогом».
  • Б. Лепкий «Казка мойого життя».
  • Ю. Опільський «Золотий лев», «Ідоли падуть».
  • С. Васильченко «Олив’яний перстень», «Приблуда».
  • К. Гулак «Перекличка».
  • О. Гончар «Романові яблука» (з роману «Твоя зоря»).
  • Г. Тютюнник «Вогник далеко в степу», «Облога».
  • С. Тельнюк «Грає синє море».
  • В. Малик «Таємний посол».
  • А. Дімаров «Друга планета», «Три грані часу», «Діти».
  • Є. Гуцало. Оповідання та повісті.
  • Б. Харчук «Горохове чудо», «Діана».
  • О. Лущевська «Друзі за листуванням».
  • М. Муляр «Гра».
  • Ю. Опільський «Золотий лев», «Ідоли падуть».
  • М. Стельмах «Щедрий вечір»

Українська  література рекомендована на літо

8 клас

  1. Українські історичні пісні: «Зажурилась Україна», «Чи не той то хміль», «Ой Морозе, Морозенку», «Максим козак Залізняк», «За Сибіром сонце сходить».
  2. Пісні Марусі Чурай.
  3. Українські народні думи: «Маруся Богуславка», «Буря на Чорному морі»
  4. «Слово про похід Ігорів…».
  5. Тарас Шевченко «Думи мої, думи мої…», «В казематі», «Мені однаково, чи буду…», «Ой три шляхи широкії…», «Минають дні, минають ночі…».
  6. Ніна Бічуя «Шпага Славка Беркути».
  7. Леся Українка «Давня весна», «Ви щасливі, пречисті зорі…», «Хотіла б я піснею стати…», «Давня казка».
  8. Володимир Сосюра «Сад», «Любіть Україну!», «Васильки».
  9. Юрій Винничук «Місце для дракона».
  10. Володимир Підпалий «Тиха елегія», «Запросини».
  11. Іван Малкович «Свічечка букви Ї», «Музика, що пішла», «Із янголом на плечі».
  12. Іван Карпенко-Карий «Сто тисяч».
  13. Михайло Коцюбинський «Дорогою ціною».
  14. Володимир Чемерис «Вітька+ Галя або повість про перше кохання».
  15. Володимир Дрозд «Ирій», «Білий кінь Шептало».
  16. Володимир Самійленко «Патріоти», «Ельдорадо».

Додаткова для 8 клас

  • Народні думи: «Дума про козака Голоту», «Самарські брати», «Хмельницький та Барабаш», «Втеча трьох братів з города Азова», «Самійло Кішка».
  • Т. Шевченко. «Кобзар».
  • Наталена Королева «Легенди старокиївські».
  • Ірина Вільде «Повнолітні діти».
  • Л. Старицька-Черняхівська «Діамантовий перстень».
  • І. Сенченко «Діамантовий берег», «Руді вовки», «Чорна брама».
  • Остап Вишня «Мисливські усмішки».
  • А. Дімаров «На коні й під конем».
  • О. Гончар «Берег любові», «Бригантина».
  • І. Чендей «Сестри».
  • В. Дрозд «Кінь Шептало на молочарні».
  • М. Руденко «Ковчег всесвіту».
  • О. Бердник «Лабіринти мінотавра».
  • В. Малик «Черлені щити»
  • В. Чемерис «Ольвія».
  • Ю. Мушкетик «Селена», «Літній птах на зимовому березі», «Динозавр».

 

Українська  література рекомендована на літо

9клас

  1.  Іван Котляревський «Наталка Полтавка», «Енеїда»
  2. Григорій Квітка-Основяненко «Конотопська відьма», «Маруся»
  3. Микола Гоголь «Тарас Бульба»
  4. Пантелеймон Куліш «Чорна рада»
  5. Марко Вовчок «Інститутка»
  6. Іван Багряний «Тигролови»

     7.Тарас  Шевченко “До Основ’яненка”, “На вічну пам’ять Котляревському” “Думка” (“Нащо мені чорні брови…” “Причинна”, “Лілея”), Катерина”, “Наймичка”, “На панщині пшеницю жала…”, “Марія”, “У нашім раї на землі…”)

  1. Григорій Сковорода “Бджола та Шершень”, “Собака і Вовк”, “Всякому місту — звичай і права”, “De libertate” , “Вступні двері до християнської добронравності”, афоризми “Сад божественних пісень”, “Байки харківські”

 

Цікаві твори

  • М.Старицький «Остання ніч»
  • Г.Квітка-Основ’яненко «Сватання на Гончарівці»
  • Марко Вовчок «Три долі», «Інститутка»
  • В. Малик «Чорний вершник»
  • О.Іваненко «Марія»
  • Т.Шевченко «Назар Стодоля»

 

 

Українська  література рекомендована на літо

10 клас

 

  1. Іван Нечуй-Левицький « Кайдашева сім’я»
  2. Панас Мирний «Хіба ревуть воли,як ясла повні?»
  3. Іван Карпенко-Карий «Мартин Боруля»
  4. Михайло Старицький «Облога Буші»
  5. Іван Франко «Гімн», «Сікстинська мадонна», «Безмежнеє поле…», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені…», «Легенда про вічне життя», «Розвивайся ти, високий дубе…», «Декадент», « Мойсей», «Сойчине крило»
  6. Борис Грінченко «Каторжна»
  7. Михайло Коцюбинський «Intermezzo», «Тіні забутих предків»
  8. Ольга Кобилянська «Земля»,»Людина»
  9. Василь Стефаник «Камінний хрест»
  10. Леся Українка «Contra spem spero!», «І все-таки до тебе думка лине…», «І ти колись боролась, мов Ізраїль», «To be or not to be?…», «Стояла я і слухала весну…», «Хвиля», «Все-все покинуть, до тебе полинуть…», «Уста говорять:”Він навіки згинув!..”», «Лісова пісня»
  11. Микола Вороний «Іванові Франкові», «Блакитна Панна», «Інфанта»
  12. Олександр Олесь «З журбою радість обнялась…», «Чари ночі», «О слово рідне! Орле скутий!..», «По дорозі в Казку»
  13. Володимир Винниченко «Момент»,»Сонячна машина»
  14. Марія Матіос «Солодка Даруся»

Українська  література рекомендована на літо

11 клас

 

1.Микола Хвильовий «Я (Романтика)»

2.Юрій Яновський «Вершники»

3.Микола Куліш «Мина Мазайло»

4.Остап Вишня «Моя автобіографія», «Сом»

5.Осип Турянський «Поза межами болю»

6.Іван Багряний «Тигролови»

7.Олександр Довженко «Зачарована Десна», «Україна в огні»

8.Ліна Костенко «Маруся Чурай»

9.Григір Тютюнник «Три зозулі з поклоном»

10.Олесь Гончар «За мить щасті», «Залізний острів»

11.Павло Загребельний «Диво»

12.Валерій Шевчук «Дім на горі»

  1. Валер`ян Підмогильний «Місто»

Зарубіжна література рекомендована на літо

7 клас

  • «Ілля Муромець і Соловей-Розбійник»
  •  «Як Робін Гуд став розбійником» або «Поєдинок Робіна Гуда з Гаєм
    Гізборном «Король Лір і його дочки»
  •  Фрідріх Шиллер. «Рукавичка»
  • Роберт Стівенсон. «Вересковий мед»
  • Адам Міцкевич. «Світязь»
  • Вальтер Скотт. «Айвенго»
  • Василь Биков. «Альпійська балада»
  • Джеймс Олдрідж. «Останній дюйм»
  •  Олександр Грін «Пурпурові вітрила»
  •  Едгар По «Золотий жук»
  • Артур Конан Дойль. «Пістрява стрічка», «Спілка рудих»
  • О Генрі. «Останній листок», «Дари волхвів»
  • Герберт Уеллс. «Чарівна крамниця»
  •  Рюноске Акутагава. «Павутинка»
  • Айзек Азімов. «Фах»
  •  Діана Джонс. «Мандрівний замок Хаула»
  •  Корнелія Функе. «Чорнильне серце»
    Для додаткового читання
  • Анна Гавальда. «35 кіло надії»
  • Агата Крісті. «Десять негренят»

Зарубіжна література рекомендована на літо

8 клас

● Біблія. Старий заповіт (Створення світу. Каїн і Авель. 10 заповідей).
Новий заповіт (Євангеліє)
● Міфи троянського циклу
● Гомер. «Іліада»
● Есхіл. «Прометей закутий»
● Публій Вергілій Марон. «Енеїда»
● Публій Овідій Назон. «Метаморфози»
● «Пісня про Роланда»
● Вільям Шекспір. «Ромео і Джульєтта»
● Мігель де Сервантес. «Дон Кіхот» (1 частина)
● Мольєр. «Міщанин-шляхтич»
● Антуан де Сент-Екзюпері. «Маленький принц»
● Річард Бах. «Чайка Джонатан Лівінгстон»
● Барбара Космовська. «Буба», «Буба: мертвий сезон»
● Марина Аромштам. «Коли відпочивають янголи»
Для додаткового читання
● Юстейн Ґордер. «Світ Софії»
● Марія Парр. «Вафельне серце»
● Ульф Старк. Твори для підлітків
● Сью Таунсенд. «Таємний щоденник Адріана Моула»
● Оса Ган Шведер. «Сни шовкопряда»

Зарубіжна література рекомендована на літо

9 клас

● Джонатан Свіфт. «Мандри Лемюеля Гуллівера»
● Олександр Пушкін. «Євгеній Онєгін»
● Михайло Лермонтов. «Герой нашого часу»
● Оноре де Бальзак. «Гобсек»
● Микола Гоголь. «Шинель»
● Генрік Ібсен. «Ляльковий дім»
● Бернард Шоу. «Пігмаліон»
● Шолом-Алейхем. «Тев’є-молочар»
● Рей Бредбері. «451 градус по Фаренгейту»
● Гарпер Лі. «Убити пересмішника»
● Ерік Сігел. «Історія одного кохання»
Для додаткового читання
● Марк Геддон. «Загадковий нічний інцидент із собакою»
● Барбара Космовська. «Позолочена рибка»
● Крістіне Нестлінґер. «Маргаритко, моя квітко»
Кіноповісті та кіноромани
● Еймі Бендер. «Таємний знак» (США, 2010, реж. М. Аґрело);
● Хосе Рівера, Тім Салліван. «Листи до Джульєтти» (США, 2010, реж. Г.
Вінік);
● Майкл Морпурґо. «Бойовий кінь» (США, 2012, реж. Стівен Спілберґ)

Зарубіжна література рекомендована на літо

10 клас

● Гомер «Одіссея»
● Данте Аліґ’єрі. «Божественна комедія»
● Вільям Шекспір. «Гамлет»
● Ернст Теодор Амадей Гофман. «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер»
● Стендаль. «Червоне і чорне»
● Густав Флобер. «Пані Боварі»
● Федір Достоєвський. «Злочин і кара»
● Оскар Вайльд. «Портрет Доріана Грея»
● Моріс Метерлінк. «Синій птах»
● Ромен Гарі. «Повітряні змії»
● Паоло Коельйо. «Алхімік»
● Мо Янь. «Геній»
● Сью Таунсенд. Страждання Адріана Моула
● Ніл Річард МакКіннон Ґейман. «Чому наше майбутнє залежить від
читання» або «Кораліна»
● Йоанна Яґелло. «Кава з кардамоном»
Для додаткового читання
● Джером Девід Селінджер. «Ловець у житі»
● Умберто Еко. «Ім’я троянди»

Зарубіжна література рекомендована на літо

11 клас

● Йоганн Вольфґанґ Ґете. «Фауст»
● Франц Кафка. «Перевтілення»
● Михайло Булгаков. «Майстер і Маргарита»
● Джордж Оруелл. «Скотоферма»
● Бертольт Брехт. «Матінка Кураж та її діти»
● Генріх Белль. «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…»
● Пауль Целан. «Фуга смерті»
● Ернест Міллер Гемінґвей. «Старий і море»
● Ґабріель Ґарсіа Маркес. «Стариган із крилами»
● Ясунарі Кавабата. «Тисяча журавлів»
● Милорад Павич. «Скляний равлик
● Хуліо Кортасар. «Менади»
● Таїр Халілов. «До останнього подиху»
● Джон Майкл Ґрін. «Провина зірок»
● Маркус Френк Зузак. «Крадійка книжок»
Для додаткового читання
● Даніель Пеннак. «Усе для людожерів»
● Стівен Едвін Кінґ. «Мораль»
● Альбер Камю. «Чума»
● Патрік Зюскінд. «Запахи»

Крок у майбутнє з ДЮІ!

Вибір майбутньої професії відповідальний крок у житті кожної людини. Наша країна потребує енергійних, інтелектуальних, працелюбних та сміливих професіоналів! 

Донецький юридичний інститут МВС України здатний забезпечити державу практичними працівниками Національної поліції України та юристами. Інститут здійснює освітню діяльність у місті Кривий Ріг та місті Маріуполь!

Заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання готує фахівців за державним замовленням освітнього ступеня “бакалавр” на денній  та заочній формах навчання за спеціальностями: “Право” та “Правоохоронна діяльність”. На період навчання курсанти денної форми навчання забезпечуються безкоштовним мешканням у гуртожитку інституту, трьохразовим харчуванням, спецодягом за усіма сезонами, медичним обслуговуванням та мають право користуватися бібліотечним фондом інституту, електронною бібліотекою та сайтом дистанційного навчання. Після закінчення навчання, за умови успішного складання державної атестації, усім випускникам присвоюється спеціальне звання та гарантовано 100 % працевлаштування у підрозділах МВС України.

Донецький юридичний інститут МВС України здійснює також ступеневу підготовку на денній та заочні формах навчання фахівців-юристів за кошти фізичних осіб освітніх ступенів «Бакалавр» (на основі повної загальної середньої освіти, на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», на основі вищої неюридичної освіти) та «Магістр» (на основі вищої освіти не нижче ступеня «Бакалавр») за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність». Юридичний факультет Донецького юридичного інституту МВС України запрошує здобути вищу освіту за спеціальностями «Економіка» та «Публічне адміністрування та управління» на денній та заочній формах навчання.

 

З правилами й вимогами щодо вступу та з питань оформлення документів звертайтесь до інформаційного порталу Донецького юридичного інституту МВС України www.dli.donetsk.ua, за телефонами приймальної комісії: 0679147454; 0673188076; 0999563108.

Ми чекаємо нових зустрічей з жителями всіх регіонів України на Фестивалях поліцейської та юридичної освіти, а також Днях відкритих дверей, які відбуваються в інституті щосуботи. До нових зустрічей! Обирайте ДЮІ, адже #ТутВартоНавчатись,щобЗахищати!!!