Виховна робота

Планування виховної роботи – важлива умова успішної діяльності. Воно забезпечує цілеспрямоване функціонування всіх підрозділів, створює умови для організованої роботи педагогічного та учнівського колективів, раціонального використання часу та інших можливостей і резервів, дає змогу прогнозувати результати виховного процесу.

Виховна та профілактична робота в ліцеї проводиться в певній системі; спрямовується на зміцнення дисципліни, формування свідомого ставлення до оволодіння обраною професією, розвиток здібностей кожного учня, вміння цікаво і корисно використовувати вільний час.

Напрямки виховної роботи

8 класи формування духовно-моральної компетенції підлітків(знецінені моральні ідеали, бездуховність, безвір’я й агресивність, що панують навколо, обумовлюють актуальність проблеми)

9 класи – превентивне виховання

10 класи – військово-патріотичне виховання (задоволення інтересів підростаючого покоління у постійному вдосконаленні своєї підготовки до захисту Вітчизни, мотивацію молоді до військової служби )

11 класи – виховання особистості здатної до життєтворчої діяльності (особистість зуміє правильно обрати свій шлях у житті, зважаючи на власні можливості, що стане запорукою успіху в різних сферах діяльності)

ПРОЕКТИ

НОВИНИ ВІД МЕДІАЦЕНТРУ